Valetol® Vám pomůže při bolestech:

Hlavy

Menstruačních bolestech

Zad

Zubů

VALETOL®, 300 mg/150 mg/50 mg tablety – registrovaný lék. K vnitřnímu užití. Jedna tableta obsahuje propyphenazonum 300 mg, paracetamolum 150 mg, coffeinum 50 mg. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.

Složení:

VALETOL® = složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek:

300 mg/150 mg/50 mg tablety

  • propyfenazon - působí proti bolesti, horečce a zánětu
  • paracetamol - působí proti bolesti a snižuje horečku
  • kofein - zesiluje protibolestivé účinky obou složek, zejména u bolestí hlavy, zmírňuje únavu a zvyšuje duševní aktivitu
Použití:

VALETOL® užívají dospělí a mladiství krátkodobě při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech pohybového ústrojí, po operacích, při bolesti doprovázející nachlazení a chřipku, při bolestivé menstruaci.

Obvykle dospělí a mladiství užívají při bolesti 1 – 2 tablety Valetolu, dále podle potřeby po 1 tabletě v časových odstupech nejméně čtyř hodin. Nepřekračujte celkovou dávku 5 tablet za den.

Pokud nedojde k ústupu obtíží, do 3 dnů (při horečce) nebo do 5 dnů (při bolesti), nebo naopak dojde ke zhoršení obtíží či se vyskytnou neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání Valetolu s lékařem.

Bez porady s lékařem neužívejte Valetol déle než 1 týden. Valetol se užívá pouze krátkodobě.

Přípravek není určen pro děti mladší 15-ti let.

VALETOL® je dostupný v balení s 12 a 24 tabletami. VALETOL® můžete zakoupit v kamenných lékárnách, tak i internetových lékárnách, jako je například www.pilulka.cz a www.lekarna.cz.

VALETOL® 12 TABLET
VALETOL® 24 TABLET